info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Yovita Oral Solution

Çmimi:1,089.97 L

Suplement ushqimor me probiotikë, kopër dhe FOS
Kuti x 7 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: 4178
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

7 flakonë

Suitable For

,

Përshkrimi

Shtesë ushqimore bazuar në fermente laktike, vitamina, FOS dhe ekstrakt të thata të koprës.
Tiamina, riboflavina, acidi pantotenik dhe vitamina B6 kontribuojnë në funksionimin normal të metabolizmit të energjisë.
Niacina kontribuon në pakësimin e lodhjes.
Vitamina B12 dhe folati kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Ekstrakti i koprës është i dobishëm për rregullimin e lëvizshmërisë gastro-intestinale dhe eleminimin e gazrave.

Yovita Plus ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit në florën bakteriale të zorrës.

Produkti përmban fermente laktike të gjalla të cilat janë të ndjeshme ndaj nxehtësisë, prandaj duhet të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg fëmijëve.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Kujdes hapjen e flakonit!
Rekomandohet të konsumoni 1 flakon në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping