info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Bébé Ma 1ère Senteur

Çmimi:2,700.00 L

Me blerjen e ujit të parfumuar për bebe në formatin 100 ml, përfitohet dhuratë arushi.

Stock: Ka stok

SKU: URI116
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

100 ml

Mosha

, ,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Ujë i parfumuar i formuluar specifikisht për bebet. Aromë e freskët dhe delikate.

Tolerancë e lartë për të respektuar lëkurën delikate të bebeve.

Formulim hipoalergjik
Pa alkool

Përdorimi

Sprucojeni në flokë, qafë ose veshje. Shmangni kontaktin me sytë. I përshtatshëm për bebe mbi 3 muajsh.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● PARFUM (FRAGRANCE) ● CETRIMONIUM BROMIDE ● POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE ● LACTIC ACID

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping