info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Teether 2m+

Çmimi:750.00 L 600.00 L -20%

Kruajtëse dhëmbësh për bebet tuaja

Spastroje
jeshile
blu
lejla


SKU: v151120
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

Jeshile, lejla, blu

Përshkrimi

Kruajtëset e dhëmbëve janë një aksesor tepër i rëndësishëm për bebet tuaja.
Dalja e dhëmbëve është një proçes delikat dhe shpeshherë shoqërohet me irritim të gingivave.
Kruajtëset e dhëmbëve Twistshake kanë formën e një grepi, çka i bën të përshtatshme për t’u mbajtur lehtësisht nga fëmijët.
Në pjesën e sipërme ka disa ”dhëmbëzime” të cilat masazhojnë lehtësisht mishrat e dhëmbëve.
Kruajtësja e dhëmbëve është e mbushur me ujë dhe ruhet në frigorifer. Kjo siguron një efekt freskues gjatë përdorimit.

Materiali i përdorur është plastika.
Nuk përmban BPA.
I përshtatshëm për bebe mbi 2 muajsh.
I pranishëm në ngjyra të ndryshme.

Përbërësit

PP and EVA plastic