info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Spout Teat 4m+

Çmimi:750.00 L 600.00 L -20%

Kokë ndërruese për biberonat Twistshake e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh
Paketim me 2 koka ndërruese

Stock: Ka stok

SKU: TWS023
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Koka ndërruese për biberonat Twistshake.
E përshtatshme kur doni të kaloni nga biberoni, te shishet plastike me grykë më të gjerë.

Si material është përdorur silikoni i butë, me qëllim që të jetë sa më delikat me gojën e fëmijëve.
Baza e kokave ndërruese është në formë rrethi.

Nuk përmban BPA, BPS, dhe BPF.

Përbërësit

silicon