info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Insulated Food Container

Çmimi:3,000.00 L3,296.00 L

Shishe që ruan ushqimin e fëmijëve tuaj në temperaturë konstante për rreth 10 orë
350 ml

Spastroje
rozë
e zezë
blu
gri


SKU: v021120
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

350 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E zeze, Gri, blu, rozë

Përshkrimi

Shishe për ushqim e përbërë prej çeliku që nuk ndryshket.
Ka një kapacitet prej 350 ml dhe ruan të pandryshuar temperaturën e ushqimit të bebeve tuaja për 10 orë.
Në brendësi të shishes do të gjeni një lugë që mund të paloset e nevojshme për të ushqyer fëmijën tuaj në çdo moment kur ai/ajo është e uritur dhe larg shtëpisë.
Shishja në pjesën fundore ka një sipërfaqe që fiksohet lehtësisht dhe që nuk rrëshqet.
Nuk përmban BPA.
Të lahet vetëm me dorë.
Lehtësisht i transportueshëm.
I pranishëm në disa ngjyra.

Përbërësit

steel