info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Crawler Cup 8m+

Çmimi:1,300.00 L 1,040.00 L -20%

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave
300 ml

Spastroje
blu
lejla
jeshile
rozë


SKU: v141120
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Twistshake Crawler Cup është një shishe plastike, pa doreza, e përshtatshme për fëmijë të cilët kanë mësuar të pijnë vetë.
Ajo është e pajisur me një izoluese silikoni, që nuk lejon dherdhjen e lëngut.

Në rast se doni që lëngu të rrjedhë lirshëm, ose që shishja të lahet plotësisht dhe lehtësisht, mund ta hiqni izoluesin prej silikoni.

Twistshake vjen gjithashtu me një inovacion. Shishja është e pajisur me një kapak me vrima, që u mundëson krijimin e lëngjeve të shëndetshme dhe tepër të shijshme për fëmijët tuaj, në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë.

Shishja është e pajisur me një kapak, i cili nuk lejon kontaminimin e saj.
Në pjesën e sipërme të saj gjendet një dorezë, e cila mundëson mbajtjen e shishes me lehtësi.

Materiali i përdorur është plastikë rezistente.
Mund të lahet në lavastovilje.
Gryka e shishes është e gjerë me qëllim që të lahet me lehtësi.
E përshtatshme për fëmijë mbi 8 muajsh.
E disponueshme në disa ngjyra.

Përbërësit

PP, TPE plastic