info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Toskani Set pastrimi

Çmimi:14,430.00 L

Bli Energetic Cleanser 200 ml + Nutritic Scrub 200 ml & merr Hydratonic 200 ml FALAS

Informacion shtesë

Brand

Skin Type

Toskani Energizing Cleanser

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Toskani Nutritive Scrub

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Toskani Bamboo Hydratonic

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Një set me produktet e nevojshme të pastrimit të lëkurës.

Për çdo lloj lëkure.

Bli larësin 200 ml dhe scrub-in 200 ml dhe ne të dhurojmë locionin tonik FALAS 200 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping