info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Splat Mouthwash Ultracomplex

Çmimi:L550.00

Shpëlarës për gojën për kujdes kompleks dhe zbardhje të dhëmbëve
275ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Përshkrimi

Solucion oral i pasur me vajra esencialë të karafilit, ananasit dhe limonit me efekt antiinflamator dhe kundër hemoragjisë.
Luctanoli vepron kundër kariesit dhe krijimit të pllakës dentare.

Përdorimi

Rakomandohet shpëlarja e gojës një-dy herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Calcium Lactate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sophora Japonica Bud Extract, Benzyl Alcohol, Potassium Thiocyanate, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Glucose Pentaacetate, Aroma, Sodium Coco-Sulfate, Papain, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zinс Gluconate, Menthol, Illicium Verum Fruit/Seed Oil, Citrus Limon Peel Oil, Eucalyptol, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Rosmarinus Оfficinalis Leaf Oil, Bisabolol, Stevia Rebaudiana Extract, Citric Acid, Limonene. Fluoride free. Alcohol: 0,3%