info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Restoraflor Liquid

Çmimi:1,625.00 L

Suplement ushqimor që rikthen ekuilibrin në florën intestinale
Kuti x 10 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: 004490187
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Formulation

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

RestoraFlor™ është një suplement ushqimor që kombinon probiotikët me vitaminat e grupit B.
RestoraFlor™ kombinon dy nga shtamet probiotike me më shumë përfitime:
– Lactobacillus Rhamnosus GG;
– Saccharomyces Boulardii.

Ka shije manaferre.
Veprimi i përbashkët i 10 miliardë sporeve të Lactobacillus Rhamnosus GG dhe 1 miliard sporeve të Saccharomyces boulardii ruan ekuilibrin e florës bakteriale të zorrëve, në rast kur ajo dëmtohet për shkak të:
– terapive me antibiotikë;
– stresit;
– udhëtimeve në vende të ndryshme;
– shqetësimeve në traktin intestinal.

Vitaminat B2, B6 dhe B12, të pranishme në formulim, pakësojnë lodhjen.
Vitaminat B6 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga ndonjë sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Këshillohet të konsumohen 1 ose 2 flakonë në ditë.
Flakonët mund të pihen ashtu si janë ose të tretur në pak ujë ose lëng tjetër.
Kujdes hapjen e flakonit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Nutritional Information for 1 bottle %NRVs*
Vitamin B6
Vitamin B2
Vitamin B1
Vitamin B12
Fructo-oligosaccaride
Probiotics Lactobacillus
Rhamnosus GG Saccharomyces boulardii

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping