info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Procollagen

Çmimi:1,800.00 L

Suplement ushqimor që nxit sintezën e kolagjenit për një lëkure të shëndetshme
Paketim x 30 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Me kalimin e viteve ulet sasia e kolagjenit që prodhohet në lëkurë, pasi ulet sasia e peptideve prekursore të kolagjenit.
Për këtë arsye është e rëndësishme të merren nëpërmjet ushqimeve ose suplementeve disa elementë si: vitamina C, vitamina E, silikoni dhe squfuri.

Procollagen është një suplement ushqimor që kombinon ekstrakte bimësh me vitamina, të nevojshme për sintezën e kolagjenit dhe për pasjen e një lëkure të shëndetshme.
Pa gluten.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 1-2 tableta në ditë (1 tabletë në mëngjes pas vaktit ushqimor dhe/ose 1 tabletë në darkë pas vaktit ushqimor).
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

MSM – methylsulfonylmethane, Vitamin C, NDF (Natural Dermo Filler – Bamboo [Bambusa vulgaris Schrad. Ex J. C. Wendl., stem] dry extract enriched with Vitamin E), bulking Agent: microcrystalline cellulose, anti-caking agents: magnesium stearate, silicon dioxide

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping