info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma Lichensed Sciroppo Bimbi

Çmimi:1,200.00 L

Shurup që zbut kollën dhe mbron rrugët e frymëmarrjes nga agjentët e jashtëm dëmtues
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: 004495660
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 ml

Suitable For

Përshkrimi

Shurup i formuluar për t’u përdorur në rastet e kollës së thatë dhe kollës me sekrecione.
Përdoret tek fëmijët mbi 2 vjeç.

Në sajë të pranisë së polisaharideve të likeneve, me efekt barrierë, pakëson kollën dhe zbut rrugët e frymëmarrjes.
Ekstraktet e mëllagës së bardhë mbajnë të hidratuar mukozën dhe nxisin eleminimin e sekrecioneve.
Shurupi vepron si një barrierë: ngjitet në mukozë dhe pengon ngjitjen në të të agjentëve të jashtëm dëmtues.

Pa gluten.
Përpara përdorimit lexoni me kujdes fletë-udhëzuesin ose ndiqni këshillën dhe rekomandimin e mjekut tuaj.

Përdorimi

Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Përdorni masën dozuese që gjendet në paketim, për një dozim sa më korrekt të shurupit.
Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-fëmijët nga 2-6 vjeç: duhet të konsumojnë 2.5 ml çdo 8 orë, larg vakteve ushqimore;
-fëmijët mbi 6 vjeç: duhet të konsumojnë 5 ml çdo 8 orë, larg vakteve ushqimore.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Lichensed® [Cetraria islandica, Uncaria tomentosa, Propolis, Drosera rotundifolia], Althaea officinalis. Excipients: fructose, water, flavoring, sodium lactate, potassium sorbate, citric acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping