info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Promo Pharma E’ Zucchero Addolcente

Çmimi:750.00 L

ëmbëlsues me bazë stevioli
Paketim x 50 bustina

Stock: S’ka stok

SKU: 0044958625
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

50 bustina

Suitable For

Përshkrimi

ëmbëlsues me bazë eritritoli dhe stevioli, me origjinë natyrale.
Eritritoli gjendet kryesisht te frutat, kurse stevioli përftohet nga gjethet e bimës Stevia rebaudiana. Stevioli është rreth 300 herë më i ëmbël se sheqeri i zakonshëm.

Përdoret nga personat që ndjekin dieta hipo-kalorike dhe nga të gjithë ata që duan të pakësojnë konsumimin e sheqerit.
I përshtatshëm për t’u përdorur dhe nga diabetikët.
është i ëmbël si sheqeri normal, nuk shkakton karies dhe nuk nxit zhvillimin e kandidozave (infeksione mykotike të shkaktuara nga candida).

Nuk ndikon te indeksi glicemik.
100% natyral.
Pa gluten.
I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi

Përdoret në të njëjtën sasi si sheqeri i zakonshëm.

Përbërësit

Sweeteners: erythritol, steviol glycosides (from leaves of Stevia rebaudiana Bertoni)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping