info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Çmimi:300.00 L

Kondom të hollë.
3 copë

Stock: Ka stok

SKU: PB016
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

3 copë

Material

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kondomë me gomë natyrale e cila merret direkt nga pyjet-në fabrikë, duke eliminur kështu shtimin e kimikateve të panevojshme.
Kondomi më i hollë i disponueshëm (0.03 mm i hollë).
Pa nitrosaminë.
Meqenëse ky kondom përmban lubrifikant i cili nuk përmban ujë, ai nuk thahet kurrë, kështu që mbetet i lëmuar dhe i mëndafshtë gjatë gjithë kohës.

Çdo kondom është i testuar në mënyrë elektronike dhe përputhet me standardet e BE-së, MB-së dhe ndërkombëtare.
Kondomët Playboy testohen gjithashtu për Bio-Pajtueshmëri sipas ISO 10993.
Të testuar për rrjedhje nëpërmjet testimit “Electrolyte ëater Testing Equipment”.

Prezervativët janë një mënyrë për të parandaluar sëmundjet seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënitë e padëshiruara, kur përdoren sipas udhëzimeve.

Përdorimi

Çdo kondom është vetëm për një përdorim.
Hapni me kujdes ambalazhin pa e dëmtuar atë.
Para çdo kontakti seksual vendosni kondomin në kokën e penisit, në gjëndje ereksioni dhe çmbështilleni me kujdes deri në bazën e penisit.
Menjëherë pas ejakulacionit, hiqeni me kujdes kondomin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping