info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Pure me mish lope dhe drithëra 4 m+

Çmimi:425.00 L

Pure me mish lope me drithëra duke nisur nga 4 muajsh.
2 x 80 g

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

2 x 80 g

Mosha

, , ,

Suitable For

Përshkrimi

Pure e homogjenizuar me mish viçi dhe drithëra, duke nisur nga 4 muajsh.
Mishi është një ushqim i rëndësishëm për të marrë vlerat e nevojshme ushqimore, të nevojshme te foshnjet gjatë rritjes.

Produktet e mishit të homogjenizuara Plasmon janë krijuar, për t’i siguruar fëmijës proteina me vlerë të lartë biologjike që vijnë ekskluzivisht nga mishi.

Produkti duhet të ruhet në një vend të thatë larg burimeve të nxehtësisë.
Nëse nuk konsumohet plotësisht, produkti duhet të mbyllet, të ruhet në frigorifer dhe të konsumohet brenda 24 orëve.
Pa gluten.

Përbërësit

Produced in Italy. Beef from Italian farms, raised in Italy in the last 4 months of life
Only cuts of meat from selected farms
100% Natural: 0% Added Salt, 0% Added Starches
Without dyes and preservatives , as required by law

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping