info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Biscotto dei Grandi

Çmimi:351.00 L

Biskota për të rritur me shije çokollate
270 g

Stock: Ka stok

SKU: PL134
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

270 g

Suitable For

Përshkrimi

Biskotat Plasmon synojnë t’u kthejnë dhe njëherë në periudhën e fëmijërisë.
– Shije origjinale Plasmon.
– Formulë e re me copëza çokollate.
– Porcione teke që mund t’i mbani gjithmonë me vete.

Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

Wheat flour, sugar, sunflower oil, chocolate drops (10%) (sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin, flavoring), wheat starch, whole milk powder, mineral salts (calcium carbonate, magnesium carbonate, iron phosphate), flavors (milk, soy), emulsifier: soy lecithin, raising agents (ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen carbonate, sodium hydrogen pyrophosphate), salt, vitamins (niacin, pantothenic acid, thiamine, riboflavin, vitamin B6).
IRON for concentration

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping