info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume

Çmimi:L1,480.00

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum

6 ml

Stock: 14 në stok

SKU: 0044958476
Etiketat: , ,
Përshkrimi

Rimeli Mascara Med XL Volume kujdeset për qerpikët tuaj.

Falë formulës së pasur me acid hialuronik, ushqen dhe nxit rritjen e tyre.

U jep qerpikëve ngjyrë të zezë intensive.

Qerpikë më të plotë, me më shumë volum dhe pamje magjepëse.

I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe persona që përdorin lente kontakti.

Pa aromë. Pa parabene. Pa prostagjandina.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni çdo ditë rimelin në qerpikë, në pjesën e sipërme e të poshtme të syrit, me lëvizje diagonale të furçës (zig-zag), në mënyrë që qerpikët të ndahen nga njëri-tjetri.