info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Harmonie 1

Çmimi:1,400.00 L

Pelena për fëmijë me peshë 2-5 kg
Paketim me 50 pelena

Stock: Ka stok

SKU: PA43
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

50 fije

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Pelenat Pure Protecion përbëhen nga pambuk cilësor, materiale të buta bimore si dhe përbërës të tjerë të përzgjedhur me shumë kujdes.

Hipoalergjike dhe të testuara klinikisht.
Pambuku i përdorur është prodhuar në SHBA dhe është pjesë e programit Cotton LEADS i cili promovon cilësi dhe qendrueshmëri.

Duke qenë se bebushi juaj meriton më të mirën për lëkurën e tij, Pampers Pure ofron mbrojte të sigurtë deri në 12 orë.
●Shtresa qendrore është me veti ultra përthithëse, përbëhet nga një pjesë e butë dhe e pambuktë pa klor, përthithës arome me bazë minerale dhe polimer ultra përthithës.
●Pjesët anësore të pelenave janë të buta, fleksibël dhe tërhiqen pa u këputur, të përbëra me polipropilen dhe elastinë.

Testuar dermatologjikisht.
0% parfum
0% zbardhues klori
0% Alergjenë EU26
0% parabene

Përbërësit

OTALLY CHLORINE-FREE FLUFF PULP, MINERAL-BASED ODOR ABSORBER, SUPER ABSORBENT POLYMER, PLANT-BASED/POLYPROPYLENE FIBER BLEND, PREMIUM COTTON, POLYPROPYLENE, POLYETHYLENE, POLYESTER, ADHESIVES (FOR SEAMS AND JOINTS), INKS (MADE WITHOUT DISPERSE DYES), pH SENSITIVE STRIP (WETNESS INDICATOR).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping