info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante

Çmimi:2,300.00 L 1,955.00 L -15%

Shkumë e butë pastruese për të gjitha tipet e lëkurave
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastrues i butë në formë shkume për te gjitha tipet e lëkurave, edhe ato të ndjeshme.

I pasur me ujin floreal të trëndafilit dhe kompleksin SKIN RESPECT, agjentë pastrues me origjinë natyrale (nga arra e kokosit dhe gruri), për të larguar në mënyrë efektive papastërtitë, gjurmët e make-up dhe sebumin e tepërt .

Permban 94% përbërës me origjine natyrale.
Pa përbëres me origjinë shtazore.

Përdorimi

Në mëngjes dhe mbrëmje aplikohet në fytyre të lagur, masazhohet dhe më pas shpëlahet.
Të shpëlahet me ujë të bollshem në rast kontakti me sytë.

Përbërësit

AQUA/WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, MALTOOLIGOSYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, CITRIC ACID, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, ANHYDROXYLITOL, SODIUM GLYCOLATE, CETRIMONIUM BROMIDE, XYLITOL, SODIUM HYDROXIDE [N4102/A]