info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Çmimi:1,850.00 L 1,572.50 L -15%

Balsam ushqyes me mjaltë dhe portokall për buzët e thata dhe të dëmtuara
15 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

15 g

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Balsam riparues dhe ultra hidratues me mjaltë, propolis dhe vajra bimorë.

Përhapet lehtësisht dhe nuk ngjit. Që nga përdorimi i parë, buzët janë të ushqyera dhe ndjesia e thatësisë largohet tërësisht.

90 % me përbërës natyriorë.

Përdorimi

Përdorni disa herë në ditë balsamin ushqyes tek buzët dhe konturet e tyre, sipas nevojës.

Përbërësit

CERA ALBA/BEESWAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, OLUS OIL/VEGETABLE OIL, LECITHIN, BEHENOXY DIMETHICONE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MEL/HONEY, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) PEEL OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, ALLANTOIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PROPOLIS EXTRACT, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL [N3103/A].