info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Crème Prodigieuse Boost – Base Lissante Multi-Perfection 5-en-1

Çmimi:3,700.00 L 3,145.00 L -15%

Bazë parapërgatitore për lëkurën me efekt anti-moshë
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Primer zbutës me efekt të shumëfishtë 5-në-1, i pasur me një kompleks antioksidues me lule jasemini.
Vepron në 5 shenja të dukshme të shkaktuara nga një mënyrë jetese intensive: shenjat e para të moshës, shenjat e lodhjes, papërsosmëritë, shkëlqimi i tepërt dhe lëkurën e lodhur.

Pas 15 sekondash nga aplikimi, parregullsitë janë gjthmonë e më të zbehta. Ditë pas dite, shenjat e para të moshës reduktohen.
Pa ngjyrë, struktura e saj e mbuluese mundëson lëkurë të përsosur me një efekt natyral.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: lule jasemini, lule kalendula, sheqer qelizor me origjinë natyrale, pluhurat e silicit me origjinë natyrore, derivat biomimetik i bimës nga vaji i ullirit.

Jo komedogjen, respekton ekuilibrin e lëkurës.
Testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes si një bazë para përdorimit të hidratantit. Shërben shumë mirë dhe si bazë make up-i.

Përbërësit

AQUA/WATER, DIMETHICONE, SILICA, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., SQUALANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, C14-22 ALCOHOLS, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LECITHIN, RIBOSE, SODIUM GLUCONATE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, FAEX EXTRACT/YEAST EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-1, CITRIC ACID, MICA, CI 77491/IRON OXIDES, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL [N3906/A]