info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Body Exalting Fragrant Water Rêve de Thé

Çmimi:4,500.00 L 3,600.00 L -20%

Ujë i parfumuar me esktrakt çaji jeshil

100 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE147
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

NUXE Body Relaxing Fragrant Water Reve de The është një ujë i parfumuar i formuluar me 93% përbërës natyralë.
Ky produkt do t’i dhurojë lëkurës suaj një ndjesi freskie dhe butësie të mëndafshtë, një domosdoshmëri për adhuruesit e NUXE.

Frymëzuar nga prekja e lehtë e një përkëdheljeje, ky ujë aromatik e mbështjell lëkurën në një aromë të ëmbël dhe i mahnit shqisat me aromën e tij delikate, që përmban nota të çajit jeshil, ravenit dhe erëzave.

Uji i parfumuar Nuxe Reve de The kombinon aromën relaksuese me kujdesin e lëkurës për t’ju lejuar të përkëdhelni dhe të kaloni një moment për veten tuaj.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në gjithë trupin. Mund të aplikohet edhe në flokë si një parfum

Përbërësit

ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, CAMELLIA SINENSIS FLOWER EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping