info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Pelvic Floor Trainer

Çmimi:3,000.00 L

Trajnues për muskulaturën legenit tek nënat e reja pas lindjes

Stock: Ka stok

SKU: NUK225
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

Përshkrimi

Lindja e një fëmije sjell ndryshim të madh në jetën e një çifti.
Pas lindjes nënat krahat kujdesit për fëmijën, duhet të kujdesen dhe për nevojat e tyre.
Trupit pas lindjes i duhet një farë periudhe që të rigjenerohet.
Nevojitet që të kryhen disa ushtrime për pjesën e muskujve të zonës fundore të legenit.

NUK Pelvic FloorTrainer forcon muskulaturën vetëm në pak javë përdorim.
Mund të përdoret kudo. Forma e ngjashme me tamponin e bën atë të vendoset dhe të hiqet me lehtësi.
Materiali i përdorur është miqësor me organizmin dhe nuk shkakton irritime.
I lehtë për tu pastruar.
I provuar klinikisht.
I rekomanduar nga mamitë.