info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Korse për gratë shtatzëna

Çmimi:2,700.00 L

Korse e krijuar specifikisht për t’u ofruar rehati dhe komfort femrave gjatë shtatzënisë

Stock: Ka stok

SKU: NUK222
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

Përshkrimi

Korse specifike për t’u përdorur nga femrat gjatë periudhës së shtatzënisë.

Karakteristikat:
-përshtatje perfekte: material i butë, i tendosur, i cili përshtatet me ndryshimet që vijnë si pasojë e rritjes së barkut gjatë shtatzënisë, duke ruajtur njëkohësisht formën trupore;
-vepron si mbështetës: mbajtja e korsesë ndihmon në pakësimin e dhimbjeve të shpinës si ditën ashtu dhe natën;
-ndjesi konforti gjatë përdorimit: nuk krijon ndjesinë e ngushtimit dhe as nuk le shenja në lëkurë. Mund të përdoret dhe pas lindjes;
-delikate me lëkurën: material me mikrofibra, i butë, që mundëson ajrosjen e lëkurës.

Është në ngjyrë të bardhë.
Masa L.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso