info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Xyli White Kids Toothpaste Gel

Çmimi:650.00 L 585.00 L -10%

Pastë dhëmbësh për fëmijë mbi 2 vjeç
Paketim x 85g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Pastë dhëmbësh për fëmijë mbi 2 vjeç në formë xheli dhe me shije çamçakëzi.
Nuk përmban fluoride.
Pa SLES (sodium lauryl sulfate).
Pa OMG.
Pa gluten.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Përmban ëmbëlsues natyral.
I testuar dhe i aprovuar për t’u përdorur në fëmijë.
I çertifikuar nga UL.

Përdorimi

Rekomandohet të bëhet larje e dhëmbëve 2 herë në ditë pas konsumimit të ushqimit.
Zgjidhni një furçë të butë të përshtatshme për moshën e fëmijëve.
Mund të përdoret dhe nga të rriturit.

Përbërësit

water, xylitol (25%), hydrated silica, glycerin, sorbitol, xanthan gum, potassium sorbate,
sodium coco-sulfate, natural flavor, sorbic acid, stevia rebaudiana extract, lycopene, sodium bicarbonate, sodium carbonate, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil.