info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Psyllium Husk Powder 340 g

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Suplement ushqimor për përmirësimin e tranzitit intestinal
340 g

Stock: S’ka stok

SKU: NOW179
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

340 g

Suitable For

Përshkrimi

Konsumimi i produkteve si lëvozhgat e farave të psiliumit, të pasura me fibra, mund të zvogëlojë rrezikun e sëmundjeve të zemrës.
Kjo pasi janë të varfëra në yndyrna dhe kolesterol.

Një porcion i pluhurit të lëvozhgës së psiliumit siguron 6 nga 7 gram fibra të tretshme të nevojshme në ditë për të arritur këtë efekt.

Nuk përmban:
– maja;
– gluten;
– misër;
– qumësht;
– vezë;
– arra.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Konsumimi i këtij produkti duhet të shoqërohet me sa më shumë ujë dhe lëngje që të shmanget mbytja.
Mos e përdorni këtë suplement ushqimor nëse keni vështirësi në gëlltitje.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Përzjeni 1 lugë gjelle me pluhur Psiliumi në të paktën 354 ml (12 oz) ujë ose lëng frutash dhe konsumojeni menjëherë.
Konsumoni sa më shumë lëngje të tjera gjatë ditës.
Rekomandohet të fillohet të konsumohen sasi të vogla dhe me kalimin e ditëve dhe javëve të rritet sasia që ju konsumoni.

Përbërësit

Psyllium Husk Powder

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping