info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 39 results

Salvia Specie për Kolit

Çaj bimor për personat që kanë probleme me kolitin 100 g
210.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Gjethe Sene

Gjethe sene me veprim laksativ 30 g
130.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Transit+

Suplement ushqimor që përmirëson lëvizshmërinë e tranzitit intestinal 60 tableta
2,600.00 L 2,210.00 L -15%
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutriregular Lax

Suplement ushqimor që shton lëvizshmërinë në traktin intestinal 30 tableta  
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Transit Syrup

Shurup me shije frutash dhe efekt laksativ për fëmijë 150 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Bios Line Buonerbe Forte

Suplement ushqimor që stimulon traktin intestinal 30 tableta
1,120.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj për Kolitin

Pëzjerje bimore që qetëson shenjat e kolitit 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Gjethe Sene

Çaj me gjethe sene 20 bustina
180.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Levior Tisana

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit intestinal 150 g
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Aboca Sollievo PhysioLax

Suplement ushqimor që ndihmon në trajtimin e konstipacionit
1,390.00 L 1,251.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi

Fitobios Stipfit

Suplement ushqimor me efekt laksativ 20 tableta
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Stipfit Bimbi

Suplement ushqimor që nxit lëvizshmërinë e traktit intestinal 150 ml
2,120.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Honorlax

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionimin e traktit intestinal 20 tableta
1,550.00 L 1,395.00 L -10%
Shtoje në shportë

Donat Water

Ujë me minerale, për një sistem tretës të shëndetshëm 1 l
400.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Vaj Parafine

Vaj parafine me veprim laksativ 500 ml
600.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Vado Stick

Suplement ushqimor me efekt laksativ Kuti x 10 bustina
700.00 L
Shtoje në shportë

Call Girl Brand Dieters Drink

Caj dietik për femra dhe meshkuj Paketim x 12 bustina
250.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Adulti

Mikroklizma me efekt laksativ për të rritur Kuti x 6 mikroklizma
386.00 L
Shtoje në shportë

Zeta Farmaceutici Zetalax DM Microclismi Lattanti

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
324.00 L
Shtoje në shportë

New.Fa.Dem Softlax Junior

Mikroklizma me efekt laksativ për fëmijë Kuti x 6 mikroklizma
300.00 L
Shtoje në shportë