info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Cascara Sagrada 450 mg

Çmimi:1,520.00 L 1,292.00 L -15%

Suplement ushqimor me bimën Cascara Sagrada
100 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW180
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Cascara Sagrada është një bimë e përdorur për të promovuar mirë-funksionimin e traktit tretës.
Ndikon pozitivisht në lëvizshmërinë e traktit intestinal.

Nuk përmban:
– maja;
– gluten;
– sojë;
– vezë;
– arra;
– peshk.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nëse keni ose keni pasur diarre ose dhimbje abdominale, pasi simptomat tuaja mund të përkeqësohen.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nëse keni shpesh episode diarreike, nëse jeni shtatzënë, nëse ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, në darke, e shoqëruar me një gotë ujë.
Të mos përdoret për kohë të gjatë (jo më shumë se 1 javë rresht).
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Cascara Sagrada, Hypromellose (cellulose capsule) and Stearic Acid (vegetable source)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping