info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nivea Sun Tropical Bronze Intensive Braune & Seidige Haut Spray

Çmimi:1,280.00 L

Vaj për trupin i cili intensifikon nxirjen.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI201

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj për trupin i cili përshpejton nxirjen intensive dhe afatgjatë.
Karoteni dhe vitamina E hidratojnë lëkurën, duke i dhuruar asaj një ndjesi të mëndafshtë.
Respekton lëkurën dhe planetin me formulën “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.
Testuar dermatologjikisht.
Paketim i ricilkueshëm.

Përdorimi

Tundeni para përdorimit.
Hidhni nje sasi të konsiderueshme vaji në duar dhe aplikojeni butësisht në trup.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping