info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natursutten Natural Rubber Nipples for Glass Baby Bottles (2-pack)

Çmimi:1,450.00 L

Koka ndërruese për biberonat Natursutten
Paketim x 2 copë

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Masa

rrjedhje e ngadaltë, rrjedhje e shpejtë

Material

Suitable For

Përshkrimi

Kokat ndërruese për biberonat Natursutten janë përftuar prej gomës natyrale, e cila në dallim me silikonin është më e butë dhe më rezistente ndaj kafshimit.

Kanë për qëllim të krijojnë një ndjesi rehatie, gjatë momentit që foshnjët tuaja ushqehen me qumësht nëpërmjet biberonit.

Kokat ndërruese për biberonat Natursutten janë prodhuar në një fabrikë në Itali, e njohur prej 3 brezash, për prodhimin e produkteve për bebe me gomë natyrale.

Janë të pranishme në dy forma:
-me rrjedhje të ngadaltë;
-me rrjedhje të shpejtë.

Nuk përmbajnë:
-parabene;
-PVC;
-substanca që shkaktojnë alergji;
-substanca që shkaktojnë ndryshime hormonale;
-ngjyrues artificialë;
-zbutës kimikë.

Kujdes!
Para përdorimit të parë, sterilizoni produktin duke e zier në ujë për 5 minuta.
Hiqeni nga uji dhe lëreni të ftohet.
Pastrojeni para çdo përdorimi duke përdorur ujë të ngrohtë dhe larës biberonash.
Asnjëherë mos i pastroni produktet e Natursutten në sterilizues, mikrovalë apo lavastovilje.

Përbërësit

natural rubber