info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Passiflora with Lemon Balm and Avena Sativa

Çmimi:2,259.60 L

Suplement ushqimor kundër stresit dhe ankthit
Paketim x 60 tableta

Stock: S’ka stok

SKU: NATAID011
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që kombinon ekstraktet e 3 bimëve: passiflorës, balsamit të limonit dhe avena sativës, të përqëndruara dhe me raporte të balancuara.
Prodhohet duke u bazuar te standartet e GMP-së, pra kemi të bëjmë me një produkt tepër cilësor.

Passiflora, ose e njohur ndryshe si lulja e pasionit, është një bimë tepër e përdorur në Amerikë dhe Europë, për shkak të gjetheve dhe rrënjëve të saj.
Balsami i limonit është përdorur në formë tinkture apo çaji për vetitë e tij mjekësore.
Avena Sativa është përdorur që në lashtësi për vetitë e saj si bimë mjekësore dhe njëkohësisht dhe si burim ushqimor.

Ky suplement nuk përmban:
-gluten;
-laktozë;
-ngjyrues;
-konservues;
-maja;
-aromatizues artificialë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një problem shëndetësor të caktuar bisedoni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë, bashkë me ushqimin.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Di-Calcium Phosphate, Passiflora Herb Prep. (Passiflora Herb Extract, Maltodextrin), Lemon Balm Leaf Prep. (Lemon Balm Leaf Extract, Maltodextrin), Avena Sativa Herb Prep. (Avena Sativa Herb Extract, Maltodextrin), Microcrystalline Cellulose, Anticaking Agent (Vegetable Source Magnesium Stearate).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping