info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natures Aid Acidophilus Complex

Çmimi:2,053.20 L

Suplement ushqimor për një florë intestinale të shëndetshme
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Acidophilus Complex është një suplement ushqimor që synon të shtojë bakteret e mira në florën e zorrëve, duke mbajtur të balancuar Mikrobiomën.
Përmban 5 miliard mikroorganizma ku përmendim: Lactobacillus acidophilus, Lactobacilus rhamnosus dhe Lactobacillus casei.
Formulim në formën e kapsulave vegjetale, lehtësisht të konsumueshme.

Nuk përmban derivate të bulmetit.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë 2-4 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Probiotic prep (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei), Anticaking Agents (Silicon Dioxide, Vegetable Source Magnesium Stearate).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping