info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Medel Face Brush

Çmimi:L4,420.00

Furçë për pastrim të thellë të fytyrës

Stock: 1 in stock

Additional information

Përshkrimi

Furça Medel është krijuar me qëllim që të pastrojë thellësisht lëkurën pa e irrituar atë dhe të veprojë kundër akneve.
Pajisja e realizon funksionin e saj në sajë të vibrimit dhe pulsimit.
Gjithashtu ka veti të stimulojë mikroqarkullimin.
Furça është e pajisur me një led blu, i cili në sajë të vetisë antibakteriale trajton me shpejtësi aknet.
Koha që nevojitet për t’u karikuar është 6 orë.
Kundër ujit.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret 1-2 herë në javë.
Mund të përdoret dhe gjatë kohës që jeni duke bërë dush.