info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller CoQ10 100 mg

Çmimi:1,700.10 L

Suplement ushqimor me koenzimë Q10, e rëndësishme për sistemin kardiovaskular
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Koenzima Q10 (CoQ10) është një molekulë e domosdoshme, e shpërndarë në inde dhe organe të ndryshme në trupin tonë, por është më e përqendruar në muskujt e zemrës.
Me kalimin e viteve, përqëndrimi i saj në organizëm ulet dhe shkak për këtë janë gjendjet e stresit oksidativ që veprojnë duke ndryshuar strukturën dhe funksionin e qelizave.

M.E.V Feller® CoQ10 100 mg në një dozë prej 1 kapsulë në ditë përmban 100 mg koenzimë Q10.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, në mes të vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 kapsulë) Sasia
Koenzim Q10 (ubikinon) 100 mg

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping