info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

M.E.V Feller Beta CD Glucan

Çmimi:2,499.60 L

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare
Paketim x 60 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

M.E.V Feller®Beta CD glukan është një formulim sinergjik që përmban beta glukan – 1,3/1,6, nga muri qelizor i majasë Saccharomyces cerevisiae, dhe një kombinim vitaminash dhe mineralesh të ndryshëm.

Vitaminat C, D, seleni, bakri dhe zinku kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Vitaminat B2, niacina, acidi pantotenik dhe B6 kontribuojnë pakësojnë lodhjen.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Përbërësit në dozën e rekomanduar ditore (1 tabletë) Sasia *PU
Beta-(1,3/1,6)-D-glukan (nga muri qelizor i majasë Saccharomyces cerevisiae) 100 mg
Vitamina C (L-askorbinska kiselina) 80 mg 100 %
Niacini (nikotinamid) 16 mg 100 %
Zinku (citrat zinku) 10 mg 100 %
Acidi pantotenik (kalcium D-pantotenat) 6 mg 100 %
Vitamina B6 (piridoksina hidroklorid) 1,4 mg 100 %
Vitamina B2 (riboflavin) 1,4 mg 100 %
Vitamina B1 (hidroklorur tiamine) 1,1 mg 100 %
Bakër (sulfat bakri) 1 mg 100 %
Mangani (sulfat mangani) 0,5 mg 25 %
Selen (selenit natriumi) 200 μg 363%
Vitamina D3 (kolekalciferol) 25 μg (1000 I. J.) 500%
*% në raport me nevojat ditore për të rriturit

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping