info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut Duo Clean Toothbrush

Çmimi:300.00 L

Furçë dhëmbësh me
veprim të dyfishtë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Suitable For

Përshkrimi

Furça LACALUT DUO Clean është projektuar për kujdesin e plotë oral.

Siguron pastrimin e plotë të dhëmbëve, në sajë të prerje në formë X të fijeve me fortësi mesatare në zonën mesit, e cila siguron një pastrim cilësor të sipërfaqes së dhëmbëve dhe hapësirave ndërmjet dhëmbëve.
Në pjesën e prapme të kokës, furça është e pajisur me një sipërfaqe të veçantë prej gome, e cila lejon pastrimin e gjuhës dhe heqjen e shtresën bakteriale nga sipërfaqja e saj.
Kjo furçë ka në përbërje fije të markës Tynex dhe dorezë të përbërë nga material jo i rrëshqitshëm.
Parandalon formimin e pllakave dentare dhe është delikate me mishrat e dhëmbëve.

Përdorimi

Rekomandohet të
përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve dhe gjuhës 2-3 herë në ditë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping