info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up High Definition Mascara

Çmimi:3,050.00 L 2,287.50 L -25%

Rimel për qerpikë më të gjatë me volum
9ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Rimel që ofron volum dhe zgjat qerpikët tuaj.
Formulimi kombinon acidin hialuronik me vitaminën E dhe ka për qëllim të rrisë volumin e qerpikëve, t’i bëjë më intensë dhe më uniformë.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm si dhe për ata që mbajnë lente.
Rimeli ka furçë të drejtë.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia cerifera cera [Copernicia cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acrylates Copolymer, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), C12-16 Alcohols, Benzyl Alcohol, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping