info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Hydramin Sachets

Çmimi:980.00 L

Suplement ushqimor me kripëra që synon të kthejë gjendjen e hidratimit tek fëmijët dhe të rriturit
Kuti x 20 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

20 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Hydramin është një suplement ushqimor me elektrolite i nevojshëm në rastet kur kemi humbur shumë lëngje dhe kripëra si pasojë e:
– diarresë akute dhe kronike;
– të vjellave;
– djersitjes së shtuar si pasojë e aktivitetit fizik ose dehidratimit si pasojë e temperaturave të larta.

Hydramin është një suplement ushqimor që nuk synon të diagnostikojë apo të shërojë sëmundjet.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni më gji ose vuani nga ndonjë sëmundje këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë në ditë.
Bustina tretet në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti.

Përbërësit

sodium, chlorine, magnesium, altodextrin, Glucose syrup, Magnesium citrate, Sodium chloride, Trisodium citrate, Flavouring, Acidifier: Citric acid; Potassium phosphate, Colour: Beetroot juice, Sweetener: Sucralose.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping