info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Healthy Life Stamatin Food Supplement

Çmimi:1,020.00 L

Suplement ushqimor që rrit imunitetin
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Stamatin është një suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin dhe nxitjen e sistemit imunitar.
Kombinimi i ekstrakteve bimore me formulën IMN3X janë zgjidhja e duhur për një gjendje fizike dhe fiziologjike optimale.

Ndër përbërësit bimorë të këtij suplementi përmendim:
-ekstraktet e thata të rrënjëve të bimës Isatis tinctorial, me veti imunostimuluese;
-ekstraktet e bimës African geranium, që kanë veti të nxisin sistemin imunitar.

Suplementi përmban dhe vitaminën C, në dozë optimale, e cili ka një efekt pozitiv në sistemin imunitar, në sistemin nervor dhe ka veti antioksiduese.

Përdorimi i Stamatinës rekomandohet sidomos në periudhat e vjeshtës dhe dimrit kur shtohen virozat dhe organizmi është më i prirur për t’u sulmuar nga agjentë të jashtëm dëmtues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, jeni duke përdorur antikoagolantë ose keni një sëmundje specifike bisedoni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të pihen 2 kapsula në ditë, të shoqëruara me një gotë me ujë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping