info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Sercran DualAction

Çmimi:1,384.00 L

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e rrugëve urinare dhe ndihmon në drenimin e lëngjeve
Kuti x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Sercran DualAction është një suplement ushqimor që përmban:
– Bimën Serenoa Repens, e cila kontribuon në funksionin normal të prostatës dhe rrugëve urinare.
– Lactobacillus Ramnosus, i nevojshëm për rivendosjen e balancës në florën intestinale dhe për largimin e E.Choli, një bakter i cili shkakton cistit.
– Ektraktet e boronicës dhe hibiskut, të cilët veprojnë në sinergji për të shtuar eleminimin e lëngjeve dhe për të përmirësuar funksionin e rrugëve urinare.
– Vitaminë C, e cila mbron qelizat nga stresi oksidativ.
– Vitaminë D3, që kontribuon për funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni ndonjë problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Cranberry (Vaccinum vitis idaea L.) fruits
D-Mannose
Lactobacillus Rhamnosus 10-20 Mld UFC/g tindalized
Vitamin D3
Vitamin C
Serenoa repens (bartram) fruits
Fatty acid
Hibiscus Sabdariffa flowers
L-Methionine

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping