info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero EpatoPro tablets

Çmimi:1,813.80 L

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

EpatoPro është shumë efektiv në pastrimin e mëlçisë dhe ripërtëritjen e saj.
Veprimi hepatoprotektiv sigurohet falë pranisë së silimarinës e cila e përshpejton proçesin e rigjenerimit të mëlçisë duke rritur aktivitetin metabolik të qelizave të saj.
Falë pranisë në formulim të bimës Pilosella dhe binnes së artë, EpatoPro ndihmon në filtrimin e lëngjeve të trupit dhe në funksionin e traktit urinar.
Tabletat EpatoPro janë efektive në ruajtjen e integritetit të mukozës së zorrës. Ky mekanizem çon në rritje të përthithjes së përbërësve veprues të EpatoPro, duke rritur kështu efikasitetin e tij.

Mund të përdoret në rastet e intoksikimit nga alkooli etilik.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje tjetër këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në mëngjes pas ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar me përjashtim të rasteve kur e rekomandon mjeku juaj.

Përbërësit

Milk thistle dry extract titrated at 80% in silymarin
Pilosella dry extract titrated to 1% bioflavonoids
Aloe vera dry extract titrated at 20% in aloin
Solidago virgaurea L., goldenrod ES
Butcher’s broom dry extract titrated at 10% in ruscogenin
Nucleotides

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping