info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Guerriero Absolute Magnesio

Çmimi:1,320.00 L

Suplement ushqimor me magnez, me shumë benefite për organizmin
Kuti x 20 tableta

SKU: 0044020
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

20 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Absolute Mg është një suplement ushqimor i përbërë nga 2 lloje kripërash të magnezit me biodisponibilitet të lartë.
Absolute Mg është një suplement i përshtatshëm në rastet e mungesës së magnezit.

Ndër veprimet e tij në organizëm përmendim:
• Energjizant i shkëlqyeshëm.
• Parandalon shfaqjen e ngërçeve muskulare.
• Kontrollon ekuilibrin e pH-it në traktin gastrointestinal duke ndihmuar të gjitha proçeset e tretjes.
• Zvogëlon ankthin.
•Ndihmon në zvogëlimin e ngërçeve të shkaktuara nga dhimbja menstruale.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo vuani nga një sëmundje tjetër këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar me përjashtim të rasteve kur e këshillon mjeku juaj.

Përbërësit

Përbërësi kryesor:
magnez 375 mg

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping