info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Forreac Stick Pack

Çmimi:1,719.90 L

Suplement ushqimor për personat që vuajnë nga refluksi
Kuti x 14 bustina

Stock: Ka stok

SKU: 002482
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

14 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që kombinon lulekuqen me algjnatin e magnezit, simetikonin, mjaltin, bikarbonatin e natriumit dhe acidin pantotenik.

Indikohet të përdoret:
– nga personat që vuajnë nga refluksi gastroezofageal;
– ne ezofagit;
– ne ngjirje zëri (disfoni) si pasojë e refluksit;
– ne regurgutim.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Të ruhet në një vend të freskët.

Përdorimi

Tundeni bustinën përpara përdorimit.
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjec mund të konsumojnë 1 bustinë pas cdo vakti ushqimor.
Nuk duhet të konsumohen më shumë se 4 bustina në ditë.
Bustina konsumohet sic është.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

water, fructose, magnesium alginate, honey, simethicone, sodium bicarbonate, xanthan gum, methyl p-hydroxybenzoate sodium salt, propyl p-hydroxybenzoate sodium salt, carmine cochineal, marshmallow root, papero flowers, pantothenic acid,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping