info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ferro 3 Forte Flaconcini

Çmimi:1,400.00 L

Suplement ushqimor që synon të korrigjojë aneminë nga mungesa e hekurit
Kuti x 10 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: 0044771
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë Lipofer (pirofosfat hekuri), vitaminë C, acid folik, vitaminë B12 dhe vitaminë B6.
Hekuri ndhmon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe të hemoglobinës.
Vitamina C shton përthithjen e hekurit.
Acidi folik pakëson lodhjen.
Vitamina B6 ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.
Kujdes hapjen e flakoni përpara se ta përdorni.
Ndiqni udhëzimet e shkruara në fletëpërshkrues përpara se të konsumoni flakonin.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

acqua depurata, sorbitolo, lipofer, acido citrico, gomma di xanthan, sorbato di potassio, benzoato di sodio, sucralosio, cellulosa microcristallina, maltodestrina, acido l-ascorbico, polvere cianocobalamina, maltodestrina, citrato trisodico, biossidio di silicio, piridossina cloridrato, acido pteroil-monoglutammico

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping