info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi Ginseng

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Suplement ushqimor që kundërshton lodhjen fizike dhe mendore
10 flakonë

Stock: Ka stok

SKU: ESI176
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Lactose Gluten

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me ekstraktet e bimës Ginseng.
Ginsengu njihet për vetitë e tij toniko-adaptogjene.
Pakëson lodhjen fizike dhe atë mendore.

Nuk përmban:
– ngjyrues artificialë;
– gluten;
– OMGJ;
– ngjyrues artificialë.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë me gji.

Përdorimi

Kujdes hapjen e flakonit!
Rekomandohet të konsumohet një 1 flakon në ditë, jo në darkë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Ginseng

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping