info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Ducray Elution shampoing

Çmimi:L2,000.00 L1,700.00 -15%

Shampo trajtuese mbrojtëse

400 ml

Stock: In stock

SKU: DU063

Additional information

Brand

Formulation

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Është ideale për të trajtuar lëkurën e kokës të dëmtuar nga trajtimet e ndryshme, pakëson kruarjet, i jep volum flokut dhe ka një tolerancë të lartë. Mund të kombinohet me shampot trajtuese kundër zbokthit për të patur një trajtim sa më efektiv.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet dhe shpëlahet. Riaplikohet, lihet të veprojë për rreth tre minuta, shpëlahet përsëri. Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

WATER AQUA , SODIUM LAURETH SULFATE,PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYSORBATE 20, COCO-GLUCOSIDE, GLYCINE,LAURYL BETAINE,PROPYLENE GLYCOL,ZINC GLUCONATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, DISODIUM EDTA,FRAGRANCE PARFUM ,GLYCOL PALMITATE,GLYCOL STEARATE,GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, METHYLISOTHIAZOLINONE,PANTHENOL, PIROCTONE OLAMINE,SODIUM HYDROXIDE Paraben-free