info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Dermedic Tolerans Sensitive Soothing Moisturizing Day Cream

Çmimi:3,470.00 L 2,776.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese, e formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme.
55 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMEDIC022
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

55 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Qetëson irritimet dhe skuqjet e lëkurës.
Parandalon humbjen transepidermale të ujit (TEëL).

Tolerohet shumë mirë nga lëkurat shumë të ndjeshme.
Përthithet shpejt nga lëkura.
Konsistence e lehtw, jo e yndyrshme.

Mund të përdoret si bazë make up-i.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë.

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Glycerine, Dub Diol, Sensiva S.C. 50, Neutrazen™, Shea butter, Aloe Vera extract, Phytosqualan–Squalane

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso