info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Dermedic Normacne Antibacterial Cleansing Gel

Çmimi:3,300.00 L

Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike.
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED075
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

500 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Largon papastërtitë pa shkaktuar irritim të lëkurës.
Nuk shkakton tharje të lëkurës.
Rregullon aktivitetin e gjëndrave të sebumit, duke parandaluar formimin e akneve të reja.

Antiseptik (parandalon infeksionet).
Pa alkool.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të njomur më parë.
Masazhohet disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm

Përbërësit

Përbërësit aktivë: Zincidone, Green tea extract

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso