info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Thé des Vignes Eau Fraîche

Çmimi:3,770.00 L 3,393.00 L -10%

Parfum i cili i dhuron lëkurës tuaj aromë sensuale që zgjat.

Spastroje


SKU: CAUD052V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Parfumi Thé des Vignes nga Caudalie kombinon notat sensuale të myshkut të bardhë dhe nerolit me likerin e xhenxhefilit dhe infuzionin e luleve të portokallit dhe jaseminit.

Aromë e freskët dhe sensuale.

Përdorimi

Spërkateni në qafë dhe pjesën e dekoltesë nga një distancë prej disa centimetrash.

Përbërësit

ALCOHOL*, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE (OCTINOXATE), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), ETHYLHEXYL SALICYLATE (OCTISALATE), LIMONENE, LINALOOL, CITRAL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping