info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Avene Pain Peaux intolerantes 100g

Çmimi:L900.00 L450.00 -50%

Pastrues për lëkura sensibile 100g.
Pastrues për lëkura intolerante dhe të ndjeshme pa sapun.

Stock: 2 në stok

Pershkrimi

Formulim i pajisur me agjentë pastrues delikatë. Pastron, zbut dhe njëkohësisht ristrukturon shtresën hidrolipidike të lëkurës. Në saj të mungesës së parfumit është i përshtatshëm dhe për lëkurat më të ndjeshme. Pa sapun, pa parfum.

Perdorimi

Aplikohet në fytyrë të njomë dhe masazhohet deri në formimin e një shkume. Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, MALTODEXTRIN, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, STEARIC ACID, WATER (AQUA), CETEARYL ALCOHOL, PARAFFIN, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER), CETEARETH-6, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL), CITRIC ACID, MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA), POLYETHYLENE, SERINE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)