info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Alinter Group Eros Cream

Çmimi:975.00 L

Krem me lidokainë

15 g

Stock: S’ka stok

SKU: 3626
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem me lidokainë (një anestezik lokal), që përdoret për të rritur performancën seksuale te meshkujt.

Ul ndjeshmërinë dhe ka efekt qetësues.

Indikohet të përdoret në rastet e ejakulimit të parakohshëm.

Përdorimi

Rekomandohet të bëhet lyerje e kokës së penisit me një shtresë të hollë kremi para kryerjes së marrëdhënieve seksuale.

Përbërësit

lidocaine, emulsifying wax, liquid paraffin, phenoxyethanol, propyl para-hydroxybenzoate, polysorbate 80, water.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping